KARTA MULTISPORT

 

Karta MultiSport je zaměstnanecký benefit, se kterým lze volně navštěvovat různá sportovní a relaxační zařízení po celém Česku i Slovensku. Každý den jeden volný vstup.

 

Na výběr máte přes 260 druhů aktivit ve 2500 zařízeních. Zajděte si třeba do fitness, sauny, bazénu, na jógu, squash, lezeckou stěnu, bowling nebo navštivte domy přírody v CHKO. Více na www.multisport.cz

 

Nárok na kartu mají zaměstnanci MENDELU, se kterými je uzavřena pracovní smlouva.

 

Objednat si ji můžete za cenu 550 Kč / karta / měsícVyplňte formulář Dohoda o srážkách ze mzdy a přineste jej na Personální referát své personalistce, a to vždy do 15. dne v měsíci. Aktivace karty proběhne od 1. dne následujícího měsíce.

 

Ke své zaměstnanecké kartě si můžete pořídit i jednu doprovodnou pro dospělou osobu a až tři dětské do 15 let věku dítěte.

Dospělá osoba: 820 Kč / karta / měsíc

Děti do 15 let: 400 Kč / karta / měsíc

 

V případě, že budete chtít používání karty ukončit, vyplňte Ukončení souhlasu se srážkou ze mzdy a předejte je své personalistce.

Pokud se budete chtít do programu opět přihlásit, bude Vám to umožněno až po 6 měsících (netýká se odchodu z programu z vážných zdravotních důvodů). Kartu nevyhazujte, je možné ji znovu aktivovat.

 

Momentálně je užívání karet pozastaveno. Více informací zde. Informace zasíláme zaměstnancům také prostřednictvím NEWSLETTERU HR


Hodnocení služeb našeho pracoviště


Chcete-li vyjádřit svůj názor na námi poskytované služby nebo nám navrhnout námět na zlepšení, stačí vyplnit následující on-line dotazník: