30. 7. 2020 -

Děkanka Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka Asistenta/Asistentka, Odborný asistent / Odborná asistentka pro Ústav zahradní a krajinářské architektury, úvazek 0,5.

Ústav je ve své pedagogické, tvůrčí, výzkumné, umělecké a odborné činnosti zaměřen na vyvíjení metod a nástrojů krajinářské architektury pro aplikaci kulturních, uměleckých a historických souvislostí při rozvoji městského a venkovského prostředí. Specifickou formou výzkumu je rovněž autorizovaná projekční činnost pedagogů ústavu, která se synteticky promítá v ateliérové výuce studentů.

• povedete cvičení a vybrané přednášky vyučovaných předmětů 
  • vedení a oponování závěrečných prací 
  • publikování výsledků ve vědeckých periodicích 
  • samostatná tvůrčí činnost v oboru 
  • zapojení se do výzkumných projektů ústavu

• ukončené vzdělání magisterského stupně se zaměřením na zahradní a krajinářskou architekturu, u jiného zaměření autorizace ČKA s číselným označením A3 (krajinářská architektura)
  • hluboké znalosti v oblasti teorie a vývoje krajinářské architektury a zahradního umění
  • portfolio orientované na průkaz kreativity v oboru krajinářská architektura
  • schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce
  • schopnost týmové spolupráce
  • pozitivní a proaktivní přístup k řešení problému
  • znalost univerzitního prostředí
  • morální bezúhonnost

• zvýhodněnou Multisport kartu
  • příspěvek na stravu (Ticket Restaurant card/menza)

Předpokládaný nástup: 1. 10. 2020, pracovní smlouva na dobu určitou

Místo výkonu práce: Lednice

Zašlete elektronickou přihlášku doloženou profesním životopisem, přehledem o dosavadní praxi, motivačním dopisem, seznamem publikací a dokladem o dosažené kvalifikaci do 29. 8. 2020.

Kontaktní osoba: Mgr. Jaroslava Kolouchová, Odbor řízení lidských zdrojů MENDELU