Odborný asistent / Odborná asistentka pro oblast bioekonomika

7. 9. 2020 -

Děkan Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka Odborný asistent / Odborná asistentka pro oblast bioekonomika pro Ústav práva a humanitních věd, úvazek 1,0

• vedení seminářů a přednášek
  • vedení a oponování závěrečných prací
  • realizace výzkumu v oblasti bioekonomiky
  • zapojení do výzkumných sítí
  • spolupráce v mezinárodních týmech
  • publikace výsledků výzkumu ve vědeckých časopisech

• absolvovaný doktorský stupeň studia
  • schopnost vést přednášky a semináře v anglickém jazyce
  • zkušenosti v podávání a realizaci mezinárodních výzkumných projektů
  • zkušenosti s publikací ve vědeckých časopisech indexovaných v databázi Web of Science doložené uvedením Researcher ID, H-index > 7
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • znalost dalších jazyků vítána

• možnost připravit se na habilitační řízení, vedení vlastního výzkumného týmu,
  • práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované evropskou komisí
  • zvýhodněnou Multisport kartu
  • příspěvek na stravu (Ticket restaurant card/menza)

Předpokládaný nástup: 1. 11. 2020, pracovní smlouva na dobu určitou do 12/2023

Zašlete elektronickou přihlášku Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 6. 10. 2020 doloženou:

• seznamem publikací
  • dokladem o nejvyšší dosažené kvalifikaci

Odborný asistent / Odborná asistentka pro oblast bioekonomika