19. 5. 2021 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka

Odborný asistent / Odborná asistentka pro oblast elektro, automatizace a měření

pro Ústav zemědělské, potravinářské a environmentální techniky

• výuka předmětů bakalářských a magisterských studijních programů v oblasti elektro, automatizace a měření
  • garance předmětů
  • vědecká činnost v oboru
  • členství v projektových týmech
  • naplňování třetí role univerzity dílčími činnostmi

Do od Vás očekáváme?

• ukončené studium Ph.D., Dr., CSc.
  • předchozí zapojení do vědeckovýzkumné činnosti
  • zkušenosti s podáváním vědeckých projektů
  • základní uživatelské počítačové dovednosti
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1

• vyučení nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro, automatizace nebo blízkém
  • vysokoškolské vzdělání ve fyzikálním oboru
  • osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 nebo evropský ekvivalent
  • schopnost týmové spolupráce a flexibilitu

• předpoklad získání hodnosti docent
  • pravidelné vzdělávací aktivity, účast na konferencích, seminářích apod.
  • možnost využití univerzitní mateřské školy

Výše úvazku: 1,0

Předpokládaný nástup1. 7. 2021, pracovní smlouva na dobu určitou do 30. 6. 2024

Místo výkonu práce: Brno