Odborný asistent / Odborná asistentka pro oblast krajinné inženýrství

12. 10. 2020 -

Děkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně prof. Dr. Ing. Libor Jankovský vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka

Odborný asistent / Odborná asistentka pro oblast Krajinné inženýrství
pro Ústav inženýrských staveb, tvorby a ochrany krajiny, úvazek 1

Ústav inženýrských staveb, tvorby a ochrany krajiny LDF MENDELU v Brně je charakterizován především pojmy, které nese v názvu, tj. inženýrskými stavbami (lesnickými a krajinářskými) a tvorbou a ochranou krajiny. Ústav je unikátním pracovištěm schopným reagovat na aktuální poptávku po produktech tzv. environmentálního inženýrství, tj. spojovat v sobě jak prvky znalosti přírodního prostředí, tak prvky znalosti stavebních konstrukcí v krajině a jejich projektování. Více na https://utok.ldf.mendelu.cz/

• výzkumná činnost v krajinném inženýrství jako podklad pro zkvalitnění výukového procesu na ústavu
  • projektová a publikační činnost
  • experimentální činnost v terénu
  • údržba ústavních experimentálních ploch
  • po zapracování se předpokládá školení doktorandů, vedení týmů

• ukončené doktorské studium
  • znalost základních GIS SW, modelování v hydrologii a krajinném inženýrství
  • seznam publikací v oboru a seznam projektů, které jste řešil/la či byl/a jejich spoluřešitelem v posledních 5 letech
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B

• komunikativnost
  • flexibilitu

• příspěvek na stravu (Ticket Restaurant Card / menza)
  • práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované evropskou komisí

Předpokládaný nástup: 1. 12. 2020, pracovní smlouva na dobu určitou do 30. 11. 2023

Zašlete elektronickou přihlášku Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 11. 11. 2020 doloženou:

• seznamem odborné publikační činnosti
  • seznamem a řešených projektů
  • přehledem akademické výuky
  • dokladem o nejvyšší dosažené kvalifikaci

Odborný asistent / Odborná asistentka pro oblast krajinné inženýrství