Odborný asistent / Odborná asistentka pro Ústav informatiky

19. 5. 2021 -

Děkan Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka

Odborný asistent / Odborná asistentka

pro Ústav informatiky

Ústav informatiky se věnuje pedagogické a vědecké činnosti v oblasti informačních systémů a technologií, konkrétně zejména oblastem inteligentních systémů, podpory rozhodovacích procesů, zpracování přirozeného jazyka, geografických informačních systémů, uživatelských rozhraní a počítačových sítí. Má celkem cca 40 akademických a neakademických pracovníků. Více na https://www.pef.mendelu.cz/

• výuka v předmětech zaměřených na webové a databázové technologie
  • zpracování přirozeného jazyka a digitální asistenty
  • spolupráce na řešení projektů v těchto oblastech

• vysokoškolské vzdělání na úrovni Ph.D. v oblasti IT
  • akademickou výuku, předpoklady pro tvůrčí činnost (publikování vědeckých výsledků, podávání a řešení projektů z oblasti výzkumu)
  • znalost anglického jazyka na úrovni mírně pokročilý
  • aktivní zkušenost s projektovou činností po dobu alespoň 3 let v definované oblasti výzkumu (např. řešení projektů smluvního výzkumu, vědeckých projektů)
  • aktivní publikování článků na konferencích a ve vědeckých časopisech po dobu alespoň 3 let

• pokročilé zkušenosti s vývojem v oblasti webových a databázových technologií (aktuálně používané technologie, reaktivní programování, ORM, vývoj enterprise aplikací)

• možnost využití univerzitní mateřské školy

Výše úvazku: 1,0

Předpokládaný nástup: 1. 7. 2021, pracovní smlouva na dobu určitou do 30. 6. 2023

Zašlete elektronickou přihlášku Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 18. 6. 2021 doloženou:

• seznamem odborné publikační činnosti
  • přehledem akademické výuky

Kontaktní osoba za Odbor řízení lidských zdrojů: Mgr. Markéta Šenkýřová.

Jak u nás probíhají výběrová řízení? https://orlz.mendelu.cz/jak-u-nas-probihaji-vyberova-rizeni

Odborný asistent / Odborná asistentka pro Ústav informatiky