31. 7. 2020 -

Děkan Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně Ing. Jiří Schneider, Ph.D. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka Odborný asistent / Odborná asistentka pro Ústav regionální a podnikové ekonomiky, úvazek 0,5.

Pracovníci ústavu se již dlouhodobě ve své vědeckovýzkumné činnosti zaměřují do oblasti regionální a podnikové ekonomiky a politiky, hodnocení udržitelnosti regionálního rozvoje a posuzování efektivnosti hospodaření podniků v různých odvětvích národního hospodářství. S tím souvisí i role podniků v rozvoji regionů, vymezení a verifikace faktorů úspěšnosti podniků, včetně analýz diferenciace podnikatelského prostředí. Pozornost je věnována i agrobyznysu a roli lokálních aktérů a uskupení, hodnocení konkurenceschopnosti zemědělství v rámci potravinových vertikál a spotřebitelskému chování na trhu se zemědělskými produkty.

• pedagogická činnost 
  • zapojování se do řešení vědecko-výzkumné a projektové činnosti

• ukončené doktorské studium v oboru zemědělských či ekonomických věd nebo příbuzném oboru
  • anglický jazyk na úrovni C1 nebo C2
  • vědecká a publikační činnost
  • praxe s realizací rozvojových projektů
  • schopnost koordinovat mezinárodní týmy při řešení rozvojových projektů
  • zkušenost s výukou na VŠ
  • aktivní spolupráce a aplikační sférou v rozvojových zemích

• zvýhodněnou Multisport kartu
  • příspěvek na stravu (Ticket restaurant card/menza)
  • práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované evropskou komisí 

Předpokládaný nástup: dohodou

Zašlete elektronickou přihlášku, doloženou profesním životopisem, seznamem publikační činnosti
a dokladem o nejvyšší dosažené kvalifikaci, Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 30. 8. 2020.