21. 7. 2020 -

Děkan Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně Ing. Jiří Schneider, Ph.D. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa akademického pracovníka Odborný asistent / Odborná asistentka se zaměřením na regionální politiku a veřejnou správu pro Ústav regionálního rozvoje, úvazek 0,5 – 1,0 dle dohody

• pedagogická činnost, výuka předmětů Regionální a kohezní politika, Veřejná správa 
  • zapojování se do řešení vědecko-výzkumné činnosti

• ukončené doktorské studium v oboru geografických či ekonomických věd nebo příbuzném oboru 
  • znalost regionální politiky a veřejné správy, předpoklad výuky předmětů Regionální a kohezní politika, Veřejná správa
  • anglický jazyk na úrovni C1 nebo C2
  • vědecká a publikační činnost, publikace v databázi Web of Science a SCOPUS
  • schopnost zapojit se do řešení rozvojových a vědeckých projektů
  • zkušenost s výukou na VŠ
  • aktivní spolupráce a aplikační sférou v oblasti regionálního rozvoje

• zvýhodněnou Multisport kartu
  • příspěvek na stravu (Ticket restaurant card/menza)
  • práci v instituci, která získala ocenění HR Excellence in Research Award, udělované evropskou komisí

Předpokládaný nástup: 1. 9. 2020

Zašlete elektronickou přihlášku, doloženou profesním životopisem, seznamem publikační činnosti a dokladem o nejvyšší dosažené kvalifikaci, Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 20. 8. 2020.
Kontaktní osoba za Odbor řízení lidských zdrojů: Bc. Eva Sofková.