Organizační pracovník / pracovnice pro Ústav zahradní a krajinářské architektury

26. 5. 2021 - Markéta Šenkýřová

Děkan Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Dr. Ing. Alena Salašová vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa neakademického pracovníka

Organizační pracovník / pracovnice na Ústavu zahradní a krajinářské architektury

Ústav je ve své pedagogické, tvůrčí, výzkumné, umělecké a odborné činnosti zaměřen na vyvíjení metod a nástrojů krajinářské architektury pro aplikaci kulturních, uměleckých a historických souvislostí při rozvoji městského a venkovského prostředí.

• samostatné zajišťování hospodářsko-technické agendy
  • administrativní podpora projektové činnosti
  • příprava podkladů pro zpracování projektových žádostí
  • podpora při zajištění nepedagogických aktivit spojených se studiem
  • samostatná práce v systému SAP

• středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • pokročilou znalost práce s PC (MS Office, Outlook)
  • systematickou práci v týmu i samostatně
  • zodpovědnost, pečlivost

• základní komunikační znalost AJ
  • zkušenosti s projektovou činností
  • znalost univerzitního prostředí

Předpokládaný nástup: 1. 8. 2021, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Úvazek: 1,0

Místo výkonu práce: Lednice

Zašlete elektronickou přihlášku Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 23. 6. 2021 doloženou:

Kontaktní osoba za Odbor řízení lidských zdrojů: Mgr. Markéta Šenkýřová