28. 5. 2021 -

Děkan Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Dr. Ing. Alena Salašová vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa neakademického pracovníka

Organizačně-technický pracovník / pracovnice pro Ústav ovocnictví

Ústav zabezpečuje výuku profilových odborných předmětů jako jsou ovocnictví, ovocnické školkařství a ovocnictví tropů a subtropů a dále specializovaných předmětů jako je diagnostika chorob zahradnických kultur. Ve výzkumné oblasti se ústav dlouhodobě zabývá studiem ovocných druhů, hodnocením, introdukcí a šlechtěním odrůd meruněk, broskvoní, hrušní, slivoní a podnoží.

• evidence pošty
  • vyřizování písemností ústavu práce v systému SAP (kontrola čerpání finančních prostředků ústavu, vystavování objednávek, zpracování faktur, drobného vydání, cestovních dokladů, evidence docházky a další)
  • evidence majetku, zpracování inventur
  • administrativní podpora projektové činnosti

• středoškolské vzdělání s maturitou
  • organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • znalost práce s PC v prostředí Windows (MS Office, Outlook, Internet)
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • systematický přístup ke svěřeným úkolům
  • řidičský průkaz skup. B

• základní komunikační znalost AJ

Předpokládaný nástup: 1. 8. 2021, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Úvazek: 0,5

Místo výkonu práce: Lednice

Zašlete elektronickou přihlášku Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 27. 6. 2021 doloženou:

• doklady podpírajícími Vaši kvalifikaci (certifikáty, kurzy, apod.)

Kontaktní osoba za Odbor řízení lidských zdrojů: Mgr. Markéta Šenkýřová

Jak u nás probíhají výběrová řízení?