Předběžný zájem o očkování

15. 3. 2021 - Tereza Ondráčková

MENDELU se připravuje na možnost, že by se stala očkovacím centrem pro své zaměstnance. Univerzita je připravena nabídnout ve svých prostorách očkování závodním lékařem ihned, jakmile bude v rámci státní očkovací strategie tato možnost schválena a budou nám dány k dispozici vakcíny.

V tuto chvíli Vám nabízíme možnost předběžně se přihlásit k očkování v případném budoucím univerzitním očkovacím centru. Máte-li zájem zařadit se na seznam zájemců o očkování, přihlaste se na níže uvedeném odkaze a to do 20. 3. 2021.

Včasné sestavení seznamu zájemců nám umožní naplánovat potřebné očkovací kapacity.

Všechny přihlášené zájemce budeme informovat, jakmile bude očkování v univerzitním očkovacím centru možné. Poté si od přihlášených vyžádáme závazné vyjádření zájmu o očkování. Přednostní očkování učitelů se týká v tuto chvíli pouze učitelů základních a středních škol.