23. 12. 2020 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa neakademického pracovníka

pro Studijní oddělení Agronomické fakulty
úvazek 1,0

• vedení evidence studentů všech svěřených studijních programů navazujícího magisterského studia
  • samostatně vykonávat odborné práce související s agendou přijímacího řízení a studijní agendou
  • účastnit se na PR akcích fakulty a dalších činnostech spojené s chodem studijního oddělení

• ukončené bakalářské studium
  • znalost anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni
  • pokročilou znalost v prostředí MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • praxe z univerzitního prostředí výhodou
  • schopnost týmové a samostatné práce
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilita, spolehlivost, důslednost
  • příjemné vystupování

• možnost využití univerzitní školky

Předpokládaný nástup: 1.2.2021,  pracovní poměr na dobu určitou (18 měsíců tedy do 31.7.2022.)

Zašlete elektronickou přihlášku doloženou profesním životopisem, motivačním dopisem a dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 20. 1. 2021.

Kontaktní osoba za Odbor řízení lidských zdrojů: Bc. Lucie Krucká

Jak u nás probíhají výběrová řízení?