11. 1. 2021 -

Děkan Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Ing. Pavel Ryant, Ph.D. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa neakademického pracovníka

pro Děkanát Agronomické fakulty
úvazek 1,0
www.af.mendelu.cz

• administrace UIS (editace, úpravy, opravy, změny, kontroly, aktualizace, troubleshooting, testování, implementace, statistiky) na úrovni fakultního systémového integrátora pro všechny typy studia (bakalářské, navazující magisterské, doktorské) v agendách:

-       přijímací řízení a zápisy studentů

-       studijní plány, hodnocení studentů, evaluace

-       rozvrhy, sylaby a katalogy předmětů, učebny

-       státní zkoušky

-       integrovaný přístupový systém (LDAP)

-       e-learning

-       archivace

-       distribuční seznamy, e-mailing

-       helpdesk, FAQ

• technické poradenství a školení pro studenty a zaměstnance v oblasti UIS
  • spolupráce na rozvoji nových aplikací UIS a správě dalších systémů používaných na fakultě

• minimálně ukončené bakalářské studium
  • znalost IT
  • komunikační znalost anglického jazyka
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • flexibilitu, invenci, spolehlivost, pečlivost
  • znalost univerzitního prostředí a informačních systémů výhodou

• možnost využití univerzitní mateřské školy

Předpokládaný nástup: 1. 3. 2021, pracovní smlouva na dobu určitou do 30. 9. 2022

Zašlete elektronickou přihlášku Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 9. 2. 2021 doloženou:

• dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání

Jak u nás probíhají výběrová řízení? https://orlz.mendelu.cz/jak-u-nas-probihaji-vyberova-rizeni