Vedoucí vnitřní správy pro Zahradnickou fakultu v Lednici

22. 12. 2020 -

Děkanka Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Dr. Ing. Alena Salašová vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa neakademického pracovníka

Vedoucí vnitřní správy
pro Vnitřní správu Zahradnické fakulty v Lednici
úvazek 1,0

• zabezpečení funkčního a bezporuchového provozu budov a technických zařízení v areálu Zahradnické fakulty, tj. kontrola, opravy, údržby, revize včetně administrativních prací
  • řídit práci všech zaměstnanců daného pracoviště

• vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • uživatelskou znalost MS Office podmínkou
  • uživatelskou znalost programu SAP výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • předchozí zkušenosti a znalosti v oblasti správy budov a údržby strojů
  • koncepční a organizační schopnosti

Předpokládaný nástup: 1. 4. 2021, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku s možností prodloužení

Místo výkonu práce: Lednice

Zašlete elektronickou přihlášku doloženou profesním životopisem a motivačním dopisem Odboru řízení lidských zdrojů Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 22.1.2021.

Kontaktní osoba za Odbor řízení lidských zdrojů: Bc. Lucie Krucká

Jak u nás probíhají výběrová řízení?

Vedoucí vnitřní správy pro Zahradnickou fakultu v Lednici