Zástupci univerzit projektu HR Award v Corku

6. 5. 2019 -

Univerzita College Cork hostila v dubnu zástupce některých univerzit z České republiky, kteří získali nebo usilují o ocenění HR Award.

V dubnu navštívilo několik zástupců z MENDELU, MUNI, OSU a UK univerzitu v irském Corku. Ambasadorka Mary O´Regan a její kolegové z univerzity, vytvořili třídenní program plný informací, které se týkalo různých témat z Akčních plánů, které si každá z univerzit zadala. Dále Ti, kteří o ocenění teprve usilují, mohli získat rady, jak v některých záležitostech postupovat, čeho se vyvarovat a na co zaměřit.

Velmi zajímavou přednáškou bylo Řízení lidských zdrojů na univerzitě v Corku, jakým způsobem mají nastavenu administrativu, nábor, výběrové řízení, školení, vnitřní politiku atd.

Také jsme měli možnost být jako hosté na Konferenci, kterou UCC pořádala. Jednalo se o Konferenci pro výzkumné pracovníky, kteří zde představovali své projekty a výstupy včetně komerčního potenciálu.

UCC Konference