Karta MultiSport je zaměstnanecký benefit, se kterým lze volně navštěvovat sportovní a relaxační zařízení v partnerské síti po celém Česku i Slovensku. Každý den jeden volný vstup.

PlavecNa výběr máte širokou škálu aktivit ve více než 2700 zařízeních. Zajděte si třeba do fitness, sauny, bazénu, na jógu, squash, lezeckou stěnu, bowling nebo navštivte domy přírody v CHKO a vybrané hrady a zámky. Síť provozoven.

Nárok na kartu mají zaměstnanci a zaměstnankyně MENDELU, se kterými je uzavřena pracovní smlouva (na DPP a DPČ se nevztahuje). Paušální částka je zaměstnankyním a zaměstnancům srážena každý měsíc ze mzdy.

Ke své zaměstnanecké kartě za cenu 638 Kč / karta / měsíc si standardně můžete pořídit i jednu doprovodnou pro dospělou osobu a až tři dětské do 15 let věku dítěte.

Dospělá osoba: 1 045 Kč/měsíc

Dítě do 15 let: 440 Kč/měsíc

 

Postup pro přihlašování do/odhlašování z programu MultiSport

Vyplňte formulář Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta A) a přineste jej na Personální oddělení své personalistce, a to vždy do 15. dne v měsíci. Aktivace karty proběhne od 1. dne následujícího měsíce. 

Chcete-li dodatečně přihlásit nebo odhlásit doprovodnou nebo dětskou kartu, vyplňte ve výše uvedeném formuláři variantu B.

V případě, že budete chtít používání karty zcela ukončit, vyplňte Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta C) a předejte jej své personalistce.

Pokud se budete chtít do programu opět přihlásit, bude Vám to umožněno až po 6 měsících (netýká se odchodu z programu z vážných zdravotních důvodů). Kartu nevyhazujte, je možné ji znovu aktivovat.

Pro opětovné aktivování karet (po stop periodě) kontaktujte svoji personalistku nejpozději předposlední den v měsíci. Zároveň je třeba dodat formulář Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta A). Karta bude aktivní 1. dne následujího měsíce.

Sport equipment

 

Testovací karty pro nováčky

Novým kolegyním a kolegům nabízíme možnost vyzkoušet zaměstnaneckou testovací kartu na měsíc ZDARMA. V případě zájmu kontaktujte Oddělení personálního rozvoje.

 

Co dělat, pokud jste kartu ztratil/a?

Ztrátu nahlaste na Oddělení personálního rozvoje. MultiSport vám poté vystaví novou kartu bez jakéhokoliv poplatku. Bohužel si ale budete během této přechodné doby hradit všechny jinak zvýhodněné vstupy.

 

Doplňující informace k programu MultiSport Vám poskytne Oddělení personálního rozvoje.