Karta MultiSport je zaměstnanecký benefit, se kterým lze navštěvovat sportovní a relaxační zařízení v partnerské síti po celém Česku i Slovensku. Každý den jeden volný vstup.

PlavecNa výběr máte širokou škálu aktivit ve více než 1800+ zařízeních. Zajděte si třeba do fitness, sauny, bazénu, na jógu, squash, lezeckou stěnu, bowling nebo navštivte domy přírody v CHKO a vybrané hrady a zámky. Síť provozoven.

Nárok na kartu mají zaměstnanci a zaměstnankyně MENDELU, se kterými je uzavřena pracovní smlouva (na DPP a DPČ se nevztahuje). Paušální částka je zaměstnankyním a zaměstnancům srážena každý měsíc ze mzdy.

Ke své zaměstnanecké kartě za cenu 940 Kč / karta / měsíc si standardně můžete pořídit i jednu doprovodnou pro dospělou osobu a až tři dětské do 15 let věku dítěte.

Dospělá osoba: 1 600 Kč/měsíc

Dítě do 15 let: 500 Kč/měsíc

V případě, že program již využíváte a budete chtít pokračovat i v roce 2024, vyplňte Formulář Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy pro rok 2024 a doručte ho na Odbor řízení lidských zdrojů. V opačném případě dojde k automatické deaktivaci Vaší karty.

 

Postup pro přihlašování do/odhlašování z programu MultiSport

Vyplňte formulář Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta A) a přineste jej na Personální oddělení své personalistce, a to vždy do 15. dne v měsíci (POZOR, karty na leden 2024 lze objednávat do 13. 12. 2023). Aktivace karty proběhne od 1. dne následujícího měsíce. 

Chcete-li dodatečně přihlásit nebo odhlásit doprovodnou nebo dětskou kartu, vyplňte ve výše uvedeném formuláři variantu B.

V případě, že budete chtít používání karty zcela ukončit, vyplňte Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta C) a předejte jej své personalistce.

Pokud se budete chtít do programu opět přihlásit, bude Vám to umožněno až po 6 měsících (netýká se odchodu z programu z vážných zdravotních důvodů). Kartu nevyhazujte, je možné ji znovu aktivovat.

Pro opětovné aktivování karet (po stop periodě) kontaktujte svoji personalistku nejpozději předposlední den v měsíci. Zároveň je třeba dodat formulář Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta A). Karta bude aktivní 1. dne následujího měsíce.

Sport equipment

 

Virtuální testovací karty pro nováčky

Novým kolegyním a kolegům nabízíme možnost vyzkoušet virtuální zaměstnaneckou testovací kartu na měsíc ZDARMA. V případě zájmu kontaktujte Oddělení personálního rozvoje.

 

Co dělat, pokud jste plastovou kartu ztratil/a?

Ztrátu nahlaste na Oddělení personálního rozvoje. MultiSport vám poté vystaví novou kartu bez jakéhokoliv poplatku. Bohužel si ale budete během této přechodné doby hradit všechny jinak zvýhodněné vstupy.

 

Doplňující informace k programu MultiSport Vám poskytne Oddělení personálního rozvoje.