Karta MultiSport je zaměstnanecký benefit, se kterým lze volně navštěvovat sportovní a relaxační zařízení v partnerské síti po celém Česku i Slovensku. Každý den jeden volný vstup.

PlavecNa výběr máte přes 260 druhů aktivit ve 2600 zařízeních. Zajděte si třeba do fitness, sauny, bazénu, na jógu, squash, lezeckou stěnu, bowling nebo navštivte domy přírody v CHKO. Více na www.multisport.cz a v akutuálním čísle Multinovin.

Nárok na kartu mají zaměstnanci MENDELU, se kterými je uzavřena pracovní smlouva. Paušální částka je zaměstnancům srážena každý měsíc ze mzdy.

Ke své zaměstnanecké kartě za cenu 550 Kč / karta / měsíc si standardně můžete pořídit i jednu doprovodnou pro dospělou osobu a až tři dětské do 15 let věku dítěte.

Dospělá osoba: 820 Kč / karta / měsíc

Děti do 15 let: 400 Kč / karta / měsíc

Postup pro přihlašování/odhlašování do/z programu MultiSport

Kartu si můžete objednat elektronicky na MyMultiSport (viz Uživatelská příručka). Poté vyplňte formulář Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta A) a přineste jej na Personální referát své personalistce, a to vždy do 16. dne v měsíci. Aktivace karty proběhne od 1. dne následujícího měsíce. 

Chcete-li dodatečně přihlásit nebo odhlásit doprovodnou nebo dětskou kartu, vyplňte ve výše uvedeném formuláři variantu B (máte možnost také zadat na MyMultiSport).

V případě, že budete chtít používání karty zcela ukončit, můžete tak učinit přímo v systému MyMultiSport, následně vyplňte Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta C) a předejte je své personalistce.

Pokud se budete chtít do programu opět přihlásit, bude Vám to umožněno až po 6 měsících (netýká se odchodu z programu z vážných zdravotních důvodů). Kartu nevyhazujte, je možné ji znovu aktivovat.

Pro opětovné aktivování karet (po stop periodě) kontaktujte svoji personalistku nejpozději předposlední den v měsíci. Zároveň je třeba dodat formulář Souhlas/nesouhlas se srážkou ze mzdy (varianta A). Karta bude aktivní 1. dne následujího měsíce.

Sport equipment 

MyMultiSport

Po registraci do MyMultiSport budete mít přístup k množství online cvičení, která si můžete zacvičit kdykoli a kdekoli. Najdete zde také aktuální přehled sportovišť programu MultiSport, anebo si můžete objednat doprovodnou či dětskou kartu.

 

Co dělat, pokud jste kartu ztratil/a?

Ztrátu nahlaste na Oddělení personálního rozvoje a benefitů. MultiSport vám poté vystaví novou kartu bez jakéhokoliv poplatku. Bohužel si ale budete během této přechodné doby hradit všechny jinak zvýhodněné vstupy.

 

POZOR AKCE!

Do 31. 7. 2021 si můžete opět aktivovat MultiSportku a nemusíte čekat 6 měsíců! STOP perioda je dočasně deaktivována.

Zaměstnanci, kteří ještě MultiSport program nevyužili, tzn. neměli aktivovanou testovací nebo klasickou kartu, mohou ZDARMA vyzkoušet zaměstnaneckou testovací kartu MultiSport s platností od 1. 9. 2021 do 30. 9. 2021. V případě, že splňujete tuto podmínku, si můžete testovací kartu objednat nejpozději do 12. 8. 2021 na kontaktní e-mailové adrese tereza.ondrackova@mendelu.cz.

MultiSport myslí také na Vaše děti (věk do 15 let), pro které přichystal výhodné dětské karty pro letní období, které nabízí za 250 Kč/měsíc. Dětské karty jsou vázány na zaměstnanecké karty, nelze je tedy objednat zvlášť. Akce platí na 2 měsíce, a to v měsících červenec + srpen nebo srpen + září. Nové dětské karty lze objednávat nejpozději do 16. dne předchozího měsíce na e-mailu tereza.ondrackova@mendelu.cz.

 

 

 

 

 

 

 


Hodnocení služeb našeho pracoviště


Chcete-li vyjádřit svůj názor na námi poskytované služby nebo nám navrhnout námět na zlepšení, stačí vyplnit následující on-line dotazník: