TICKET RESTAURANT® CARD - čerpání příspěvku na stravování prostřednictvím čipové karty

 

Zaměstnanci naší univerzity mohou čerpat příspěvek na stravování pomocí čipové karty Ticket Restaurant® Card. Kartou je možné platit ve vybraných restauracích, obchodních řetězcích a obchodech s potravinami. Nárok zaměstnanců na stravování v univerzitních menzách zůstává zachován (viz. metodický pokyn rektora Poskytování příspěvku na stravování).


Nárok na čerpání denního příspěvku na stravování pomocí karty vzniká každému zaměstnanci všech součástí s výjimkou SKM, ŠZP Žabčice a ŠLP ML Křtiny, který současně splňuje následující kritéria

  • Restauraceje na MENDELU zaměstnán na základě pracovní smlouvy
  • smlouvu má uzavřenu s minimálním úvazkem 0,5; tzn. nejméně 20 hodin týdně
  • odpracoval nejméně 4 hodiny v jednom pracovním dni
  • neodebral dotovaný oběd v univerzitní menze


Nárok na čerpání denního příspěvku na stravování pomocí karty nevzniká za dny:

  • čerpání dovolené, nároku na OČR, mateřské nebo rodičovské dovolené, návštěvy lékaře delší čtyř hodin, nebo pokud nastane jiná pracovní překážka delší čtyř hodin
  • kdy je zaměstnancem čerpán příspěvek na dotovaný oběd v univerzitní menze
  • kdy zaměstnanec absolvuje služební cestu v délce pěti hodin a delší a má současně nárok na stravné na služební cestě

 
Celková peněžní hodnota poskytovaného jídla je stanovena na výši 75 Kč na den. Zaměstnavatel hradí 55% denní hodnoty poskytovaného jídla (41Kč), zaměstnanec hradí 45% (34Kč).

Peněžní prostředky pro použití prostřednictvím karty jsou aktualizovány jedenkrát měsíčně, vždy po uzavření docházky zpětně za uplynulý měsíc.

Máte-li o využití karty zájem, vyplňte formulář Dohoda o čerpání příspěvku na stravování a přineste jej na Personální referát své personalistce. V případě ztráty Vaší karty neprodleně kontaktujte svou personalistku.

Více na www.edenred.cz

Na stravenkové kartě není nastaven žádný denní či transakční limit. Kartou můžete platit bez omezení do výše zůstatku na Vašem účtu. Při platbě nad 500 Kč budete při platbě vyzváni k zadání PIN.

 

POZOR AKCE!

Podpořte svoji oblíbenou restauraci. Za každé jídlo zaplacené v restauraci stravenkovou kartou Vám bude vrácena pětikoruna na Váš karetní účet. Podmínkou je minimální útrata 100 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hodnocení služeb našeho pracoviště


Chcete-li vyjádřit svůj názor na námi poskytované služby nebo nám navrhnout námět na zlepšení, stačí vyplnit následující on-line dotazník: