"SEDUO nabízí širokou paletu kurzů a každý si může vybrat podle svých preferencí. Líbí se mi možnost kombinovat kurzy, které následně využívám v pracovním procesu s kurzy osobního rozvoje. Doporučuji kurzy věnující se komunikaci, prezentaci, ale i nabízené vzdělávací programy, které kurzy spojují tematicky. Například program Přesvědčivá prezentace je skvělý. Navíc se v nabídce na seduo.cz velmi dobře orientuje, ovládání je intuitivní včetně aplikace, kde lze kurzy sledovat i v offline režimu. A když nevíte, jaký kurz si vybrat, dejte na zobrazované hodnocení kurzu. U kurzů hodnocených nad 95 % nešlápnete vedle."

 Ing. Alice Kozumplíková, Ph.D.

 Ústav environmentalistiky a přírodních zrojů

 

"Jelikož jsem věčný začátečník, tenhle kurz jsem brala jako další z možností nebo šancí. Snažila jsem si vytvořit nějaký systém ve studiu angličtiny a zdá se, že se osvědčil. Dnes vidím ten rozdíl a doufám, že se posunu ještě dál. Děkuji a doporučuji."

Bc. Blažena Dobšáková

Ústav zelinářství a květinářství (ZF)

 

"Na SEDUO jsem absolvoval řadu kurzů z rozdílných oblastí – osobní rozvoj, cizí jazyky, marketing, obchod, prezentace atd. Líbí se mi, že na jednom místě mám přístup k velké spoustě hodnotných informací, které jsou prezentovány poutavou formou od zkušených lektorů. Přes SEDUO mám možnost si doplnit potřebné vědomosti, které mě zajímají."

Mgr. Pavel Zálešták

Univerzitní archiv