Jak komunikovat s generací Z

22. 9. 2023 -

Jsou senzitivnější na sociální i ekonomická témata, chtějí měnit svět k lepšímu a nemají problém hovořit o svých pocitech. Starší generace je hodnotí jako úzkostné, nejisté a bez humoru.  Jak respektovat a reflektovat generaci Z?  Jak zvládnout mezigenerační rozdíly v rámci komunikace na univerzitě? Přijďte diskutovat s našimi hosty.

Diskusní fórum na téma Jak komunikovat s generací Z se koná v úterý 3. října 2023 od 16:00 do 18:00 v posluchárně E02 (budova E, Institut celoživotního vzdělávání).

Diskutovat budou:

• Markéta Brabcová – expertka na genderově podmíněné násilí, Konsent
  • Anna Danihelová – studentka a předsedkyně Spolku Studentské unie Provozně ekonomické fakulty MENDELU
  • Tomáš Ječmínek – student a člen Akademického senátu MENDELU
  • Jan Moláček – redaktor Deníku N
  • Martina Rašticová – akademička - docentka/Ústav práva a humanitních věd PEF MENDELU
  • Olga Vlachynská – psycholožka/Lidi z Baru

Moderuje: Lea Kubíčková, prorektorka pro personální rozvoj a vnitřní komunikaci MENDELU