Univerzitní letní příměstské tábory

8. 1. 2024 -

Už popáté pořádáme ve spolupráci se SVČ Lužánky letní příměstský tábor pro děti a vnoučata zaměstnanců a zaměstnankyň MENDELU. Letos na téma Pevnost Boyard a pouze v jednom termínu. Své děti můžete přihlásit také na příměstské tábory, které organizuje Školní lesní podnik Křtiny.

PEVNOST BOYARD

Termín: 8. - 12. 7. 2024,  9:00 – 16:00 hod. (příchod dětí možný od 8:30 hod.)

Program: "Baví tě výzvy a jen tak něčeho se nezalekneš? Pak vstup do tajuplné pevnosti Boyard, která skýtá mnoho nečekaných nástrah. Budeš plnit množství obtížných a dobrodružných úkolů. Tvým úkolem bude nalezení všech klíčů, které ti pomohou dostat se k truhle s podkladem. Podaří se ti rozluštit tajemné indicie stařičkého otce Fura? Čekají tě sportovní i vědomostní výzvy, posílení týmového ducha i osobní samostatnosti."

Věk dětí: 7 až 11 let

Místo: MENDELU, brněnský univerzitní kampus

Cena: 3200 Kč, zahrnuje program, vstupné, materiál, obědy v menze

Kapacita tábora: 20 dětí, v případě naplnění kapacity je možné zaregistrovat se jako náhradník/ice, v případě, že se do 1. dubna 2024 kapacita nenaplní, bude tábor nabídnut veřejnosti.

Přihlašování je otevřeno od 15. 1. 2024, pro přihlášení použijte postup a heslo, které najdete zde

Kontaktní osoba za SVČ Lužánky: Radka Kavanová, tel.: 602 720 981

Kontaktní osoby za MENDELU: Renata Denková, tel.: 773 741 158 a Tereza Ondráčková, tel. 770 153 601

Příměstské tábory ŠLP Křtiny se konají v areálu lesní pedagogiky Doubravka a lesích lokality Hády. Více informací a přihláška.

Kontaktní osoba: Petra Packová, tel.: 778 782 728