Rozšíření nabídky zaměstnaneckých benefitů na MENDELU

11. 2. 2023 - Tereza Ondráčková

Nově mohou zaměstnanci využít slevu na techniku STIHL (prodejna Adamov) a zájezdy s cestovní kanceláří Alexandria.

Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny nabízí všem studujícím, zaměstnankyním a zaměstnancům MENDELU možnost využít slevu až 10 % z doporučených cen na nákup techniky STIHL v nově rozšířené prodejně v Adamově. V prodejně si můžete vybrat z široké škály motorových pil, vyžínačů, křovinořezů, AKU strojů, sekaček, vysokotlakých čističů, vysavačů, foukačů a ochranných pracovních pomůcek. Mimo jiné můžete využít odborný servis nebo si nechat opravit starší výrobek. Více informací.

Na letošní sezónu jsme pro zaměstnance a zaměstnankyně ve spolupráci s cestovní kanceláří Alexandria připravili nabídku slev. Ty se přičítají k aktuální časové slevě. Pokud máte o tento druh benefitu zájem, osobně se zastavte na pobočce v Brně, kde předložíte průkaz zaměstnance. V případě e-mailového kontaktu stačí, pokud zprávu zašlete z univerzitního e-mailu na brno@alexandria.cz. Pro bližší informace k zájezdům volejte na 774 679 739.