Dotazník spokojenosti s prací na MENDELU

2. 11. 2023 - Tereza Ondráčková

Všichni zaměsntnanci a zaměstnankyně MENDELU mají možnost prostřednictvím anonymního průzkumu vyjádřit svoji spokojenost s prací na MENDELU. Dotazník je možné vyplnit a odeslat nejpozději do 15. listopadu.

Cílem dotazníkového šetření je zjistit spokojenost zaměstnanců a zároveň ověřit, do jaké míry je naše univerzita v souladu s Evropskou chartou pro výzkumné pracovníky. K té jsme přistoupili v říjnu 2017 a zavázali se implementovat opatření směřující k naplnění jejích zásad a principů.

Poznatky z tohoto průzkumu budou sloužit jako jeden z klíčových podkladů pro vytvoření strategie řízení lidských zdrojů na MENDELU pro období 2024 – 2026 i k obhajobě ocenění HR Excellence in Research Award.  Věříme, že vaše odpovědi, názory a postřehy nám pomohou zlepšit nejen strategické plány, ale v konečném důsledku také každodenní pracovní zkušenost nás všech.

Dotazník naleznete zde a otevřen bude do 15. 11. 2023. Děkujeme vám za spolupráci a za přispění k rozvoji naší univerzity.